اخبار

رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد


آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور حکمی، حسن رحیمی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را باحفظ سمت به عنوان رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری ارز سهم ، متن ابلاغ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:
جناب  آقای  حسن رحیمی
مشاور محترم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

نظر  به سوابق  ، تجارب  و توانمندی   های  جنابعالی ،   به موجب این  ابلاغ  با حفظ سمت  به عنوان  ”   رئیس مرکز رسانه و روابط عمومی” مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب  می شوید.
امید است، با  توکل به  خداوند  متعال  و  با همت  و تلاش در راه اندازی  و ساماندهی  فعالیت های این مرکز ، مسئولیت های محوله را به احسن   وجه   به  انجام رسانیده و منشاء خدمات موثری باشید .
در ضمن  از خدمات و تلاش های  آقای دکتر  سید صادق موحد در مدت تصدی حوزه معاونت   اطلاع رسانی  و امور بین الملل دبیرخانه  مجمع تشخیص  مصلحت نظام  نیز  تقدیر و تشکر  می نمایم.
صادق آملی  لاریجانی
شایان ذکر است ، حسن رحیمی دارای سوابق و تحصیلات حقوقی،قضایی بوده و سال ها مدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی در قوه قضاییه و سازمان های تابعه و همچنین وزارت دادگستری را عهده دار بوده است و صاحب امتیازی و مدیر مسئولی مجله حقوقی دادگستر ، سردبیری مجله دادرسی و نگارش وانتشار ده ها مقاله در زمینه های حقوقی،قضایی و اجتماعی رانیز در پیشینه رسانه ای خود دارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا